Danışma ve Sipariş Hattı

GÜLLER

 

Güller

Tüm ürün çeşitlerimizde sadece 1. Kalitede gülleri kullanıyoruz. Kısa sürede solmayan ve canlı görünümünü uzun süre muhafaza edebilen güllerle hazırladığımız aranjmanlar şık duruşu ile ön plana çıkıyor. Her renkte gül çeşitlerini kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Aşkı anlatan kırmızı güllerle  hazırladığımız aranjmanlara alternatif olarak çok ender bulunan siyah gül çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Saflık ve masumiyet anlamına gelen beyaz güller de inceleyebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Asil duruşu ile her daim en çok tercih edilen çiçek çeşitleri arasında yer alan beyaz güllerle çok sayıda farklı aranjman hazırladık. Mutluluk ve incelik anlamını taşıyan pembe güllere de mutlaka göz atın. Pembenin en güzel tonunu yansıtan bu güller sizin de duygularınıza tercüman olabilir. Ayrıca kategorimiz içerisinde eflatun ve sarı güllerle hazırladığımız aranjman çeşitleri de yer alıyor.

 
 
Lucca çiçek gül gönder gül tasarımları gönder 101 gül siparişi gül buketi gönder 51 kırmızı gül buketi siparişi 7/24 gül gönder çiçek siaprişi beyaz gül aranjmanı tasarım gül gönder kutuda gül siparişi kutuda 101 gül gönder çiçek sepetinde gü

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş