Danışma ve Sipariş Hattı

ORKİDELER

ZERAFETİYLE EVLERİMİZİN İŞ YERLERİNİN ÖZEL GÜNLERİNİZİN VAZGEÇİLMEZİDİR ORKİDE.ANCAK ORKİDELER RENKLERİNE GÖRE FARKLI ANLAMLAR TAŞIMAKTADIR

MAVİ ORKİDE:BU TÜRLER İÇİNDEN NADİR OLANI MAVİ ORKİDEDİR.DOĞADA AZ BULUNMASINDAN ÖTÜRÜ,HEDİYE EDİLEN KİŞİNİN EŞSİZ OLDUĞU ANLAMINA .GELİR.

BEYAZ :TERTEMİZ VE DUPDURU KARAKTERİ İLE BEYAZ ORKİDE SAF SEVDAYI SİMGELER.

MOR:MOR ORKİDENİNBASKIN OLAN ANLAMI ASALET VE OTORİTEDİR.GELENEKSEL OLARAKKARŞIDAKİ KİŞİYESAYGI SUNMAK İÇİN HEDİYE EDİLMEKTEDİR.

PEMBE:EN FEMİNEN KARAKTERE SAHİP OLAN ORKİDEDİR.NEZAKET HASSASİYET ROMANTİK YAKINLIK ANLAMINA GELİR.

SARI;SARI ORKİDE RENGİNDEN DOLAYI ARKADAŞLIĞIN SİMGESİ OLAGELMİŞTİR.YENİ BAŞLANGIÇLARI YENİ DOSTLUKLARI İFADE EDER.

TURUNCU:TURUNCU ORKİDE HEYECAN DOLUDUR.UMUT VADADEN YENİ BİR İŞ KURMUŞ SEVDİĞİNİZ İÇİN  MÜKEMMEL BİR HEDİYE OLUR.

YEŞİL:YEŞİL ORKİDENİN ŞANS GETİEDİĞİNE İNANILIR.

Orkide Aranjman Hediyelik olarak ister saksıda, isterseniz de aranjman olarak orkide seçebilirsiniz. Zarif çiçek söz, nişan, kız isteme gibi en özel merasimlerde bile tercih edilebiliyor. Özel günler için özel seramik saksılar içerisine yerleştirilen orkide çiçeğinin alt kısmına lilyum, antoryum, gül, lisyantus ve uyumlu yeşilliklerle harika aranjmanlar hazırlıyoruz. Şık tasarımlarda bir orkide aranjman ile özel günlerinizi daha anlamlı hale getirmenize katkıda bulunuyoruz. 

 

 

 

Lucca çiçek orkide gönder çiçekçi orkide vip orkide gönder istanbul orkide çiçekçi orkidem çiçek gönder tasarım orkide siparişi orkide bahçesi çiçekçi 7/24 orkide siparişi mavi orkide siparişi mor orkide gönder beyaz orkide siparişi online or

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş