Danışma ve Sipariş Hattı

TERARYUM

Teraryum 
 
Latince toprak ve akvaryum kelimelerinin birleşimi ile cam fanusta bitki akvaryumu olarak adlandırılan teraryum nedir, diye merak edenler için, özel üfleme camdan üretilen cam fanuslar içerisine canlı veya yapay bitkilerle hazırlanan dekoratif ürünlerdir. Cam fanuslar içerisinde özel bakım gerektirmeyen sukulent, kaktüsler yosun, kurutulmuş bitkiler ve farklı objelerle dizayn edilerek tanzim edilen teraryumlar seramik içerisine de hazırlanmaktadır. Sevdiklerinize ,iş tebriklerinde, eşe, sevgiliye, açılışlarda, arkadaşlarınıza, kalıcı hediye vermek için tercih edilmektedir.
 
 
 
Mağazamızda sizlerin beğenisine sunulmak üzere birçok özgün teraryum modelleri hazırladık. LUCCA ÇİÇEK olarak farklı tasarımlarda teraryum modeli ile sizlere, özel günler için hediye alternatiflerini cazip fiyatlarda sunuyoruz. Yapay teraryum, canlı bitkilerle hazırlanan teraryum, taraftar teraryum, seramikte teraryum en çok ilgi gören modellerimiz arasında yer alıyor.
 
Lucca çiçek teraryum çiçek teraryum çiçek gönder teraryum çiçek siparişi 7/24 teraryum gönder teraryum tasarım çiçek tasarım çiçekçi teraryum kaktüs çiçek

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş